O firmie
A | A | A

Biuro "INTERDOM - Nieruchomości Barbary Krakowiak", zajmujące się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, powstało w roku 1996. Od czasu założenia charakteryzował go dynamiczny rozwój odzwierciedlający w dniu dzisiejszym pełny profesjonalizm działalności firmy na rynku nieruchomości. W dniu 30 września 1999 roku właścicielka Biura INTERDOM Barbara Krakowiak uzyskała Licencję Zawodową nr 218 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, potwierdzając tym samym pełne kwalifikacje do prowadzenia zawodu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

INTERDOM oferuje zakres działalności w postaci skutecznego realizowania zleceń kupna-sprzedaży, najmu-wynajmu, zamian nieruchomości, a także pełną obsługę prawną, zarząd i administracje, pomoc w odzyskiwaniu nieruchomości poprzednio wywłaszczonych, doradztwo inwestycyjne z zakresu nieruchomości, pomoc w uzyskaniu kredytów hipotecznych oraz budowlanych.

Nawiązując z nami współpracę możecie Państwo liczyć na skuteczność, profesjonalizm i dyskrecję. Biuro "INTERDOM - Nieruchomości Barbary Krakowiak" posiada ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej zawarte w PZU z tytułu wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami.

  Zapraszamy do siedziby Biuro INTERDOM w Krakowie przy ulicy Pilotów 37/6.


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony